Geleceğimiz olan öğrencilerimize evinden uzakta sıcak, huzurlu,güvenli,ilkeli,kaliteli,konforlu ve kendi evlerinde ki sıcaklığı sunabilmeyi kendine hedef seçmiş olan Elçin Apart öğrencilerimize plan programı alternatifli şekilde bu projeyi titiz bir çalışma sonucu hazırlamıştır,yapılan arge çalışması sonucu apartımız öğrencilerimizin ihtiyaçlarını araştırmış temel ihtiyaçlarını giderecek araç gereçlerin tamamını bünyesinde bulundurmaktadır,ileride doğabilecek ihtiyaçlarıda ivedi bir şekilde karşılayacaktır….!!!!!

Tüm odalarımız, eşit şekilde 1. sınıf malzemelerle dizayn edilmiştir.Dairelerimiz 1+1 ve 2+1 şeklinde, Toplam 22 kişilik butik aparttır. Türkiye’nin dört bir yanından gelecek öğrencilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri titizlikle araştırılmış,onlara sıcak,rahat,huzurlu ve güvenli bir ortam sağlanmıştır.

Öncelikli Amacımız; Siz değerli öğrencilerimizin kendilerini bir aile sıcaklığı içinde hissetmeleridir. Depreme karşı güvenli binamızda, sizlere özel güvenlik hizmetlerini ve internet replika saat bağlantısı gibi bütün olanakları en iyi şekilde sunmaktayız.

Elçin Apart sizleri ağırlamaktan onur duyar.

İletişim Bilgilerimiz;

Kötekli Mahellesi 269. Sokak No: 2/4 Kötekli/Muğla • Gsm:(0532) 393 9995 (Mehmet DOĞAN)

greatcorner@hotmail.com

 


Web Tasarım ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Muğla Web Tasarım Tarafından Sağlanmaktadır. (0543 886 2629)